Hirdetésazonosító: 2026-DG Carado CV640 PRO új 2026-os városi lakóautó gyári képviselettől, extra kedvezménnyel eladó készletről
19 856 174 Ft + 27% ÁFA
19 856 174 Ft + 27% ÁFA
Árazás
Alapadatok
További adatok
Leírás
Carado CV640 PRO új 2026-os városi lakóautó gyári képviselettől, extra kedvezménnyel akciós áron eladó
Nettó akciós ár: 19 856 174 Ft
Bruttó akciós ár 25 217 341 Ft
Főbb jellemzők:
Konyha: Konyhapult mosogatóval és gáztűzhellyel, Nagyméretű hűtő és fagyasztószekrény
Fürdő: Mosdó kagyló, zuhanytálca, tetőablak szúnyoghálóval
Hálószoba: Nagyméretű ágy, Ruhásszekrény, LED világítás
Nappali: Étkező asztal, Tároló szekrények, Kezelő panel
Alapfelszereltség:
Alapcsomag, Optikai csomag 1, Optikai csomag 2, Tempomat, ABS, EBD, ESP, beleértve az ABS-t és a visszagurulás-gátló, Elektronikus menetstabilizáló beállítása (ESC), Start & Stop funkció, Vezető és utas oldali légzsák, Manuális légkondicionáló, Elektromosan működtethető fülkeablak és központi zár, Fedélzeti számítógép, beleértve külső hőmérséklet kijelző, Multifunkciós kormánykerék, 7 év vízbehatolási garancia, Dupla üvegezésű csuklós ablakok kazettás redőnnyel és légrácsokkal (ülőhely, konyha), Mindkét hátsó ajtó csuklós ablakkal (redőnnyel együtt), Tetőlámpa 40 x 40 cm-es a pihenőhely és a hálószoba felett légyszivaccsal és redőnnyel, Isofix 2 üléshez, Fél étkező beépített tárolórekesszel, Nagy teljesítményű, karbantartást nem igénylő szabadidő akkumulátor (95 Ah AGM), A fedélzeti vezérlőpanel információkat nyújt a töltöttségi szintről és az akkumulátor kapacitásáról, CEE 230 V külső aljzat biztonsági berendezéssel, Gázpalack szekrény 2 x 11 kg-os gázpalackhoz (kivéve CV601 2 x 5 kg-os palackokkal), Fix mosdó, Kazettás WC C 223, Süllyesztett LED spotlámpák.
A Carado lakóautója egy átlagos mindennapi járműként használható, miközben mindig készen áll a következő
nyaralásra, így csodálatosan egyszerű és sokoldalú. Csak szedd össze barátaidat és indulj!